O firmie SARB Serwis

SARB SERWIS – licencjonowany specjalista w dziedzinie osłon przeciwsłonecznych i bram

Firma SARB SERWIS powstała z myślą o świadomych inwestorach, którzy na pierwszym planie poza jakością, stawiają przede wszystkim  na fachowy montaż i profesjonalne doradztwo. To „uczciwość” i „satysfakcja klienta” stanowią dla nas najważniejsze dewizy. Jako jedyne przedsiębiorstwo możemy poszczycić się doświadczeniem w branży osłonowej zdobywanym u największego, polskiego dostawcy systemów rolet i bram  przez ponad 15 lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie przede wszystkim edukować potencjalnych nabywców, tak aby wybierali jak najlepsze produkty, dopasowane do swoich potrzeb. Nasze indywidualne podejście do klientów pozwala bowiem uniknąć niepotrzebnych błędów i często zbyt wysokich nakładów finansowych. Wybierając firmę SARB SERWIS zyskają Państwo najwyższy poziom usług, terminowość realizacji, a co więcej dożywotnią gwarancję na montaż oferowanych przez nas produktów

Zatem, jeśli zaliczają się Państwo do grona świadomych inwestorów, którzy planują zakup produktów z myślą o ich użytkowaniu przez długie lata to firma SARB SERWIS stanowi właściwy adres.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- aluminiowe rolety zewnętrzne własnej produkcji

- żaluzje fasadowe

- rolety tekstylne zewnętrzne (typu screeny)

-  osłony przeciwsłoneczne do okien dachowych

- markizy tarasowe i balkonowe

- pergole tarasowe i wolnostojące

- bramy garażowe rolowane

- moskitiery stałe, otwierane, zwijane, przesuwne oraz plisowane własnej produkcji

- automatykę i sterowanie inteligentne

- usługi serwisowe i pogwarancyjne

- specjalistyczny montaż

 

Nasze bogate doświadczenie i szeroka wiedza w zakresie automatyki do rolet i bram zaowocowała przyjęciem firmy SARB SERWIS do programu  SOMFY EXPERT, co plasuje naszą firmę w gronie autoryzowanych serwisantów, montażystów i sprzedawców, propagujących nowoczesne rozwiązania  firmy SOMFY.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy na terenie Opola oraz calego województw opolskiego, jakkolwiek zasięgiem swoich usług obejmujemy także wojewodztwo śląskie i dolnosląskie.

Zapraszamy do lektury wywiadu z właścicielem firmy Sarb Serwis - p. Piotrem Gustof. Kliknij tutaj  

 

 

Bądź świadomym inwestorem i korzystaj tylko z porad wykwalifikowanych fachowców.

Czy borykają się Państwo z doborem odpowiedniej osłony przeciwsłonecznej lub bramy? Chętnie pomożemy. Nieważne czy są Państwo na etapie projektu, budowy czy modernizacji obiektu istniejącego. Znajdziemy rozwiązanie montażowe nawet w najbardziej skomplikowanym przypadku. Oferujemy dożywotnią gwarancję na montaż oferowanych przez nas produktów. Co więcej, jesteśmy licencjonowanym producentem rolet zewnętrznych aluminiowych.

Niska cena nigdy nie równa się dobra jakość. Bądź świadomym inwestorem.

Na rynku jest wiele firm, które zwodzą klientów pokusą niskiej ceny rolety, bramy czy markizy wraz z usługą montażu. Nie dajcie się Państwo jednak zwieść. Zazwyczaj produkty tego typu są wówczas kiepskiej jakości, zamontowane w fatalny sposób, do tego niezgodnie ze sztuką budowlaną. To zazwyczaj rodzi ogromne problemy serwisowe. A niestety zakup osłony przeciwsłonecznej czy bramy to inwestycja na lata. Wybierajcie mądrze i zaufajcie tylko licencjonowanym specjalistom. Zachęcamy do kontaktu.

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice