O firmie SARB Serwis

SARB SERWIS – licencjonowany specjalista w dziedzinie osłon przeciwsłonecznych i bram w Opolu

Firma SARB SERWIS powstała w Opolu z myślą o świadomych inwestorach, którzy na pierwszym planie poza jakością, stawiają przede wszystkim na fachowy montaż i profesjonalne doradztwo. To „uczciwość” i „satysfakcja klienta” stanowią dla nas najważniejsze dewizy. Jako jedyne przedsiębiorstwo możemy poszczycić się doświadczeniem w branży osłonowej zdobywanym przez ponad 15 lat u największego, polskiego dostawcy systemów rolet i bram – firmy Aluprof. Dzięki temu jesteśmy w stanie przede wszystkim edukować i wspierać potencjalnych nabywców rolet zewnętrznych, tak aby wybierali tylko najlepsze produkty, dopasowane do swoich potrzeb. Nasze indywidualne podejście do klientów pozwala bowiem uniknąć niepotrzebnych błędów i często zbyt wysokich nakładów finansowych. Wybierając firmę SARB SERWIS zyskają Państwo najwyższy poziom usług, dokładność, profesjonalizm, terminowość realizacji, a co więcej dożywotnią gwarancję na montaż oferowanych przez nas produktów

Zatem, jeśli zaliczają się Państwo do grona świadomych inwestorów, którzy planują zakup produktów z myślą o ich użytkowaniu przez długie lata i mieszkają na teranie Opola i okolic, to firma SARB SERWIS stanowi właściwy adres.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • aluminiowe rolety zewnętrzne i bramy garażowe rolowane na systemach Aluprof  naszej produkcji
  • żaluzje fasadowe
  • rolety tekstylne zewnętrzne (typu screeny)
  • osłony przeciwsłoneczne do okien dachowych
  • markizy tarasowe i balkonowe
  • pergole tarasowe i wolnostojące
  • oskitiery stałe, otwierane, zwijane, przesuwne oraz plisowane własnej produkcji
  • automatykę i sterowanie inteligentne
  • usługi serwisowe i pogwarancyjne
  •  specjalistyczny montaż

Nasze bogate doświadczenie i szeroka wiedza w zakresie automatyki do rolet i bram zaowocowała przyjęciem firmy SARB SERWIS do ogólnopolskiego programu  SOMFY EXPERT, co plasuje naszą firmę w gronie autoryzowanych serwisantów, montażystów i sprzedawców, propagujących nowoczesne rozwiązania  firmy SOMFY.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy głównie na terenie Opola oraz calego województw opolskiego, jakkolwiek zasięgiem swoich usług obejmujemy także wojewodztwo śląskie i dolnosląskie.

Zapraszamy do lektury wywiadu z właścicielem firmy Sarb Serwis - p. Piotrem Gustof. Kliknij tutaj  

 

 

Bądź świadomym inwestorem i korzystaj tylko z porad wykwalifikowanych fachowców.

Czy borykają się Państwo z doborem odpowiedniej osłony przeciwsłonecznej lub bramy? Chętnie pomożemy. Nieważne czy są Państwo na etapie projektu, budowy czy modernizacji obiektu istniejącego. Znajdziemy rozwiązanie montażowe nawet w najbardziej skomplikowanym przypadku. Oferujemy dożywotnią gwarancję na montaż oferowanych przez nas produktów. Co więcej, jesteśmy licencjonowanym producentem rolet zewnętrznych aluminiowych na systemach Aluprof w Opolu.

Niska cena nigdy nie równa się dobra jakość. Wybieraj świadomie.

Na rynku jest wiele firm, które zwodzą klientów pokusą niskiej ceny rolety, bramy czy markizy wraz z usługą montażu. Nie dajcie się Państwo jednak zwieść. Zazwyczaj produkty tego typu są wówczas kiepskiej jakości, zamontowane w fatalny sposób a do tego niezgodnie ze sztuką budowlaną. To zazwyczaj rodzi ogromne problemy serwisowe. A niestety zakup osłony przeciwsłonecznej czy bramy garażowej to inwestycja na lata. Masz wątpliwości?Zadzwoń, a chętnie przyjedziemy na wizję lokalną i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice