Czy możliwa jest modernizacja rolety po latach użytkowania?

Rolety zewnętrzne stanowią inwestycje na lata, jednak w momencie zakupu nie zawsze jesteśmy świadomi naszych potrzeb. Co więcej, szybki rozwój technologii sprawia, że urządzania, które do niedawna wydawały nam się być luksusowym dodatkiem stają się niezbędnym elementem naszego życia.

Postęp i zmieniające się potrzeby nie pociągają naszczęscie konieczności  wymiany rolet na nowe.  Konstruktorzy bowiem przewidzieli możliwości dokonania pewnych zmian, Najczęściej spotykaną formą modernizacji jest zmiana sposobu sterowania z ręcznego na elektryczny lub odwrotnie. Co więcej,  w  zależności od sposobu zabudowy, można wymienić każdy z elementów składowych rolety.  Jeśli przykładowo inwestor stwierdzi, że nie odpowiada mu kolor, kształt czy wielkość profilu, istnieje możliwość wymiany całej kurtyny. Warto dodać, że montaż rolety nie wyklucza możliwości zastosowania moskitiery (w zależności od sposobu montażu: stałej, przesuwnej otwieranej bądź zwijanej), która to gwarantuje skuteczną ochronę pomieszczeń przez owadami przy równoczesnym zapewnieniu przepływu światła i świeżego powietrza do wnętrza pomieszczenia.

Gdy zdecydują się Państwo na jakiekolwiek modernizacje swoich rolet zewnętrznych warto zaangażować odpowiednio przeszkoloną i wykwalifikowaną ekipę serwisową, która we właściwy sposób będzie w stanie dokonać zmian.

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice