ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ZEWNĘTRZNE – DLA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA TWOJEGO DOMU

Rolety zewnętrzne to obecnie najbardziej popularne osłony przeciwsłoneczne, które mogą być zastosowane nie tylko w nowych budynkach, ale w zależności od rodzaju zastosowanego rozwiązania, także w obiektach już istniejących. Rolety popularność zawdzięczają zwłaszcza swojej wszechstronności, gdyż w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, spełniają wiele istotnych funkcji.

Dlaczego zatem warto wybrać rolety zewnętrzne?

  • Rolety zewnętrzne stanowią doskonałą barierę termiczną. Podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych chronią wnętrza pomieszczeń przed utratę ciepła, z kolei latem doskonale zabezpieczają przed przegrzewaniem wnętrz.  Co ważne, rolety tym samym dbają  o naszą kieszeń, ograniczając wykorzystanie urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, a tym samym przyczyniają się do redukcji kosztów eksploatacji budynków.
  • Rolety posiadają również bardzo dobre właściwości akustyczne, co pozwala na poprawę parametrów okien i minimalizację odczucia hałasu pochodzącego z zewnątrz. Docenią to z pewnością osoby mieszkające w bardziej ruchliwych dzielnicach.
  • Rolety produkowane przez firmę SARB SERWIS mogą być dodatkowo zintegrowane z moskitierą, co gwarantuje skuteczną ochronę pomieszczeń przez owadami, insektami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz. Zastosowane przez nas siatki nie ograniczają widoczności na zewnątrz i zapewniają swobodny dostęp do światła dziennego, a także dopływ świeżego powietrza.
  • Rolety zewnętrzne mogą także skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza chroniąc nasz dom przed grabieżą podczas nieobecności. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej automatyki możemy mieć pełną kontrolę nad tym co w danej chwili dzieje się w naszym mieszkaniu.
  • Rolety stanowią to także doskonałą osłonę przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, zapewniając nam prywatność i poczucie komfortu.

Oferowane przez nas rolety produkowane są z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość i trwałość przez lata użytkowania. W procesie produkcji nie mieszamy komponentów pochodzących od różnych systemodwaców. Używamy wyłącznie materiałów z jednego źródła (systemy rolet Aluprof), co gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów i ich poprawne funkcjonowanie po zamontowaniu u klienta. 


W ofercie firmy SARB SERWIS dostępne są rolety w następujących systemach dostarczanych przez firmę Aluprof:

  • Rolety Adaptacyjne SK, SKP, SKO oraz SKO-P, które montowane są do stolarki okiennej
    (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie. Zaletą tych rozwiązań jest niewątpliwie brak bezpośredniego połączenia z oknem, dzięki czemu nie ingerujemy w szczelność całej konstrukcji, poprawiając jednocześnie izolacyjność termiczną. System rolet  SK, gdzie skrzynka ścięta jest pod kątem 45 st., stanowi doskonałe połączenie z elewacją. W przypadku montażu wnękowego doskonale prezentuje się system SKP,  podczas, gdy na ścianie spodziewany efekt estetyczny pozwolą nam uzyskać systemy owalne SKO oraz SKO-P. Dzięki swojej konstrukcji rolety adaptacyjne mogą być zastosowane w budynkach istniejących, niezależnie od ich wieku.
  • Rolety Podtynkowe SP i SP-E przeznaczone są do stosowania przede wszystkim nowych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Elementy rolety nie ingerują w konstrukcję okna i drzwi oraz samego nadproża, tym samym nie naruszają szczelności budynku. Stanowią dodatkową izolację termiczną poprawiając tym samym bilans energetyczny budynku. Rolety podtynkowe w systemie SP i SP-E dla skrzynki 165mm otrzymały certyfikat Instututu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt co oznacza, że posiadają rekomendację do zastosowania w budownictwie pasywnym.

Oferujemy najlepszej jakości rolety w Opolu. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i umów się na wizję lokalną. 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice