BRAMY ROLOWANE

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA
 

Ze względu na swoje szczególne przeznaczenie każdy garaż powinien być pomieszczeniem funkcjonalnym i bezpiecznym. Niestety wybór bramy garażowej jest uzależniony od ilości miejsca. Gdy nie ma go za dużo, najlepszym rozwiązaniem będzie brama zwijana. Jest to uniwersalne rozwiązanie, którego główną zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ ten rodzaj bramy otwiera się w płaszczyźnie pionowej. Dodatkowo podnosi ona bezpieczeństwo użytkowników ze względu na fakt, iż nie ogranicza widoczności, co jest szczególnie ważne podczas wyjazdu z garażu. 
 

Oferowane przez nas bramy rolowane wykonane są z wysokiej jakości profili aluminiowych w dwóch typach:

  • profile PA, które wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, która posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PUR-PA, zapewniającej odporność na ścieranie i odziaływanie czynników atmosferycznych
     
  • profile PE, wykonane z ekstrudowanego alumnium,  charakteryzujące się dużą trwalością i wytrzymalością Zastosowanie tego typu rozwiązań pozwala to na użytkowanie ich przez wiele lat bez konieczności dodatkowych zabiegów konserwacyjnych. Dostępna bogata gama kolorystyczna profili pozwala na doskonałe dopasowanie bramy do elementów stolarki czy elewacji. 


 

PALETA KOLORÓW
Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i oklejane folią dekoracyjną.

NAPĘDY I STEROWANIE
Komfort obsługi zapewnia napęd elektryczny, dzięki czemu nasze bramy  rolowane są zwijane automatycznie. Dodatkowo wyposażone są one w napęd ręczny, co umożliwia otwieranie i zamykanie w przypadku braku zasilania. O bezpieczeństwo użytkowników przed przygnieceniem podczas zamykania bramy dba również zestaw fotokomórek. Zastosowanie sterowania radiowego umożliwia otwieranie i zamykanie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu, co jest szczególnie ważne, gdy za oknem warunki atmosferyczne są niekorzystne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii dostępnych na rynku istnieje możliwość sterowania bramą z poziomu komputera czy urządzeń mobilnych, jak tablety czy smartfony.
 

 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice