PERGOLA

Dynamicznie zmieniająca się aura sprawia, że właściciele restauracji, kawiarni czy domów jednorodzinnych coraz częściej poszukują rozwiązań, które z jednej strony zapewnią ochronę przed deszczem, a z drugiej pozwolą na korzystanie w pełni z uroków pięknego, upalnego dnia. Oferowane przez nas pergole firmy Selt z Opola są w stanie w pełni sprostać tym oczekiwaniom, stanowiąc bardzo efektowne i zarazem ekonomiczne zadaszenia dużych powierzchni płaskich, które w zależności od potrzeb i kreatywności użytkownika może znaleźć szereg zastosowań.

Konstrukcja pergol wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na działanie warunków atmosferycznych.  Ponadto mogą być lakierowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Pozwala to na kolorystyczne dopasowanie do stolarki okiennej, drzwiowej czy elewacji budynku. W zależności od warunków montażowych dostępne są systemy w wersji przyściennej lub wolnostojącej, a dzięki możliwości zabudowy modułowej, przestrzeń do osłonięcia jest niemal nieograniczona. Ściany boczne pergoli mogą zostać wyposażone w rolety tekstylne typu ZiiiP.  Tego typu zabieg nie tylko chroni przed wiatrem, czy słońcem ale także przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów. Dodatkowo wykorzystanie promienników kwarcowych sprawi, że do późnej jesieni będziemy mogli delektować się urokami natury.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa systemy pergol różniące się między sobą rodzajem zadaszenia. W przypadku pergoli Solid jest to specjalna i wytrzymała tkanina PVC, podczas gdy w wersji SOLID SB 400 dach stanowią ruchome łamacze światła. Opis każdego z produktów znajdą Państwo  w sekcjii Pergola

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PERGOLĘ?

• Doskonała ochrona przeciwsłoneczna, która umili odpoczynek w upalne dni

• Funkcjonalne zabezpieczenie przed deszczem, dzięki czemu nie musisz już zmieniać swoich plan planów na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi

• Prestiż dla Twojego domu czy ogrodu

• Dodatkowa przestrzeń dla Twojego komfortu

• Nieograniczone możliwości jako zastosowanie przy osłonie tarasów i  lokalach gastronomicznych.  Dostępna w opcji przyściennej i jako wersja wolnostojąca.

• Możliwość rozbudowy modułowej oraz lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

• Solidna i w pełni aluminiowa konstrukcja oraz elektrycznie sterowane zadaszenie w połączeniu z najwyższą (3) klasą odporności na wiatr gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

 

 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice