MOSKITIERY

I KOMARY ZOSTAJĄ ZA OKNEM

Dokuczliwe muszki? Gryzące komary? To już nie problem. Wystarczy zamówić moskitierę i owady pozostają za oknem, a my  możemy delektować się odpoczynkiem  w swoim domowym zaciszu.

W ofercie firmy SARB SERWIS dostępne są moskitiery plisowane, które zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkty te doskonale nadają się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów. Cechą charakterystyczną tego typu rozwiązań jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Co ważne, w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz.

Oferowane produkty charakteryzują się płynnym przesuwem, co sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto przemyślana konstrukcja pozwala na zatrzymanie moskitiery w dowolnej pozycji. Zaletą naszych moskitier jest możlwiość zastosowania niskiego profu, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia.

Konstrukcja moskitier wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych przez wiele lat użytkowania,

 

 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice