MOSKITIERY

I KOMARY ZOSTAJĄ ZA OKNEM

Dokuczliwe muszki? Gryzące komary? To już nie problem. Wystarczy zamówić moskitierę i owady pozostają za oknem, a my  możemy delektować się odpoczynkiem  w swoim domowym zaciszu.

W ofercie firmy SARB SERWIS dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe (MRS i MRSZ), otwierane (MRO) ora oraz przesuwne (MRP) a także dwa warianty moskitier zwijanych (MZN i MZH). Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia

Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana MRO znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej MRS. Z uwagi na fakt, że stolarka aluminiowa zaczyna odgrywać coraz większą rolę nie tylko w budownictwie biurowym czy komercyjnym, ale również mieszkalnym, postanowiliśmy dostosować nasze moskitiery stałe do montażu na zlicowanych oknach aluminiowych. System MRSZ nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna. W przypadku wyjścia na taras idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery przesuwnej MRP Z kolei w kuchni doskonale sprawdzi się moskitiera zwijana MZN, której zaletą jest możliwość zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Docenią to pewnie mamy, chcące kontrolować bezpieczeństwo swojego dziecka przebywającego na podwórku. Nowością w ofercie firmy SARB Serwis jest moskitiera zwijana MZH, która dzięki zastosowaniu specjalnego zaczepu hakowego doskonale sprawdzi się także w przypadku montażu na oknach dachowych.

 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice