MARKIZY

BEZPIECZNE OBCOWANIE ZE SŁOŃCEM

Rewolucja klimatyczna jaka dokonała się w ostatnich latach w naszym kraju i zmieniające się trendy architektoniczne sprawiły, że markizy stanowią już nie tylko domenę obiektów gastronomicznych czy witryn sklepowych, ale coraz częściej montowane są także w budynkach mieszkalnych. Markizy to obecnie nieodłączny element prawie każdego słonecznego balkonu czy tarasu, poprawiając komfort wypoczynku w upalne dni, a przy okazji chroniąc przed krótkotrwałym deszczem. Dlatego zanim nadejdzie upalne lato, już teraz warto zastanowić się nad zapewnieniem sobie i swojej rodzinie odrobiny cienia na balkonie czy tarasie podczas letniego wypoczynku. Pełen komfort i doskonałą ochronę przed natarczywym słońcem zapewnią Państwu najwyższej jakości markizy firmy Selt.

W zależności od przeznaczenia, do dyspozycji inwestora jest pełna gama markiz tarasowych. Konstrukcja tego typu produktów wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość przez lata użytkowania. Zastosowanie na przegubach ramion bardzo wytrzymałego łańcucha Flyera zapewnia niezawodność funkcjonowania tego typu produktów w trakcie użytkowania. W ofercie posiadamy markizy w aluminiowej kasecie, która ochrania zwiniętą tkaninę przed niekorzystnymi działaniami warunków atmosferycznych i podkreśla estetyczny wygląd całej konstrukcji. Ponadto blisko sto różnych kolorów i wzorów tkanin, w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na idealne wkomponowanie markiz w kolorystykę stolarki bądź elewacji.

W naszych markizach istnieje możliwość zastosowania pełnej automatyki pogodowej, co znacznie podnosi komfort ich użytkowania i dodatkowo chroni przed czynnikami zewnętrznymi jak np. zbyt porywisty wiatr. Dodatkowo istnieje możliwość konfiguracji sterowania inteligentnego, co pozwala na zarządzanie markizą z dowolnego miejsca i o każdej za pomocą smartfona czy tabletu

Instalacja markiz Selt jest bardzo wymagająca, dlatego oferujemy profesjonalny i zgodny ze sztuką budowlaną montaż.

Podaruj sobie odrobinę luksusu i zamów najlepsze markizy w Opolu!

 

Współpracujemy z najlepszymi

ALUPROF somfy selt simu FAKRO Velux Nice